KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13162157
nr 1316 2157
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 35/150,1961. Motivet: 31x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:52:38
24/3 14:35:21
100 kr
30/3 20:17:42
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén